KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746499

nr 1274 6499

Herman Müller

(1840-1919), Sverige

Akvarell, Sjö med båtar. Signerad, daterad 1896, ca 33x47 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:14:55

9/9 17:10:20 1      Vinnande bud

Herman Müller

Läs mer om Herman Müller